czwartek, 21 sierpnia 2014

Nasze ulubione miejsca w Warszawie i okolicach #1

"Słodki...Słony"
Każdy z nas ma swoje ulubione miejsca, my również :) Jednym z takich miejsc jest cukiernia restauracja "Słodki...Słony". Miejsce jest o tyle fajne i klimatyczne, że można umówić się tam nie tylko na miłe spotkanie z przyjaciółmi, ale również na biznesowy lunch.
Ilekroć robimy sobie wagary od samodzielnego pieczenia, wybieramy się właśnie tam. Jest to jedno z nielicznych miejsc w którym nawet zwykła by się mogło wydawać drożdżówka, funduje nam niepowtarzalny smak i raj dla podniebienia.Oczywiście wybór słodkości jest ogromny, więc nie lada wyzwaniem jest dla nas ograniczenie się do jednej z proponowanych pyszności. Zazwyczaj konsumpcja na miejscu dodatkowo kończy się dzierżeniem w dłoni tekturowego, gustownego pudełeczka z zawartością miliona kalorii słodkiej rozkoszy.

Dla tych, którzy lubią sobie pofolgować z rozpustą i wprowadzić się w stan euforii porównywalnej do zakupu nowej torby, proponujemy spróbować wyśmienitych tortów-od samego patrzenia na te cuda udekorowane świeżymi płatkami róż i soczystymi owocami poziom endorfin osiąga apogeum.


Miejsce jak najbardziej godne polecenia, ceny adekwatne do jakości.

Cukiernia Restauracja Słodki...Słony
Ul. Mokotowska 45
Warszawa
www.slodkislony.pl/


Ps. Nawiązując do owo wspomnianej torby, urzekła nas jedna z kolekcji, której nawet euforia ze Słodki...Słony nie jest w stanie przebić, ale o tym w następnym wpisie..


1 komentarz:

  1. Wygląda na naprawdę miłe miejsce, może przy następnej wizycie w kraju je odwiedzę. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń